Nová kniha: Křesťanská rodina

Nabízíme Vám novou knihu: Křesťanská rodina. Máme tu několik kusů jako dárek od Eastern European Mission, takže můžete vyzvednout osobní kopii zdarma pro sebe, pro církev, nebo pro někoho, kdo by měl o to zájem.

Křesťanská rodina„Hlavní myšlenkou této knihy je, že rodinu stvořil Bůh jako základní společenskou jednotku, na níž jsou závislé všechny ostatní společenské jednotky. Pokud rodina funguje na základě Božích pravidel, přispívá ke stabilitě všech ostatních společenských institucí, ať už se jedná o vlády, firmy, církve, vzdělávací systémy, či občanská sdružení, udává jim směr a obohacuje je. Pokud se rodina biblickými pravidly neřídí, trpí i všechny zmíněné instituce.

Lidstvo má ve skutečnosti na výběr pouze ze dvou možností: buď se vydá Boží cestou, nebo cestou světa. Pravidla a cesty světa se neustále mění, protože odrážejí pouze momentální stav hodnot a názorů dané společnosti. Na druhé straně Boží zákony stojí nad lidskou kulturou a zůstávají pravdivé, ať už s nimi souhlasíme, nebo ne.“

Napsat komentář...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s