Nová kniha o křtu: Pojďme se k řece modlit

Další nová kniha by mohla zajímat Vás nebo Vaše známé. Tahle je o křtu. Jako všechny knihy od Eastern European Mission, je k obdržení zdarma.

Pojďme se k řece modlit„Křest je mnohem důležitější, než myslíte, ale z jiných důvodů, než se domníváte. Není to pouhé znamení obrácené do minulosti, postrádající jakoukoli přítomnou moc a realitu. Není to test loajality nebo příkaz, který lze naplnit správným provedením rituálu.

„Křest je symbol, díky němuž máme podíl na realitě našeho nového života v Kristu. Ve křtu Bůh působí skrze Ducha svatého. Ten skrze něj odpouští, obnovuje a proměňuje padlé lidství ke svému obrazu a činí nás lidmi, kteří mají podíl na božském trojjediném společenství.

„John Mark Hicks a Greg Taylor probírají v této knize biblické texty o křtu a historická chápání této svátosti. Přinášejí rovněž své teologické úvahy a zabývají se i praktickými otázkami, jež souvisí s dnešní praxí křtu.“

5 thoughts on “Nová kniha o křtu: Pojďme se k řece modlit

 1. Dobry den. Posielate knihy v slovencine alebo cestine dakujem mozete sa ozvay mi david frater

 2. Pingback: Seminář: Křest jako Boží objetí a závazek k životu | Křesťanské centrum Ratolest

  • Dobrý den,

   moc se omlouvám za pozdní odpověď. Nastala u nás v poslední době nějaká komplikace a nemohli jsme odpovídat na komentáře.

   Pokud bydlíte v Českých Budějovicích, můžete si vyzvednout kopii zdarma u nás v Křesťanském centru Ratolest. Je potřeba se domluvit nejdřív na termín. Pokud máte zájem, tak mi pošlete mail na kontakt@krestanskecentrumratolest.org.

   Jinak si můžete kdykoliv objednat tuto knihu i další zdarma přímo od nakladatelství Eastern European Mission (EEM) na https://www.eemeurope.org/product-category/languages/czech/. Posílají knihy po většině Evropy.

   S přáním hezkého dne
   Ashley Sides

Napsat komentář...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s