Proč nabízíme kurzy angličtiny? A proč zdarma?

Věříme, že Bůh dává každému zvláštní schopnosti, zájmy, a příležitosti, abychom mohli sloužit ostatním a dělat v tomto světě dobro. Protože u nás pracují Američané, máme mimořádnou příležitost i kvalifikaci nabízet pomoc s mluvenou angličtinou. Jsme si vědomi, že mnoho lidí v Českých Budějovicích má potřebu nebo zájem vyznát se v angličtině, a my můžeme snadno a přirozeně pomáhat. To nás opravdu baví.

Můžeme poskytovat kurzy zdarma, protože (a) pracujeme neziskově a (b) nefungujeme jako profesionální jazyková škola. Tyto kurzy nenahradí odbornou gramatickou výuku, jsou to pouze příležitosti k procvičení angličtiny s rodilými mluvčími při diskusi o významných tématech. Protože je to křesťanské centrum, používáme jako základ diskuse příběhy z Bible (a samozřejmě je možné se bavit i o dalších tématech). Lidé nám pravidelně říkají, že tyto biblické texty čtou rádi, že jsou zajímavé a přínosné. A to ať jsou věřící nebo ne. Bible je nesmírně důležitá kniha v dějinách a v kultuře a v životech velké části obyvatelstva světa. Takže znát Bibli se vyplatí.

  • Vy dostanete pomoc s angličtinou a zároveň se učíte něco zajímavého o Bibli…

+

  • …zatímco my dostaneme hezký pocit, že jsme uděláli pro někoho něco dobrého a zároveň se budeme bavit při zajímavých konverzacích se zajímavým novým známým.

=

  • Tomu říkáme anglicky „win-win“.

Přesvědčen(a)? Připraven(a)? Registrační formulář naleznete zde.

Studovali s námi

Napsat komentář...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s