Seminář: Křest jako Boží objetí a závazek k životu

krst ako Božie objetieAktualizace 18.10.2018: Pokud jste seminář zmeškali, ale stále o něj máte zájem, můžete sledovat videozáznam přednášky. Napište nám mail a můžeme vám zaslat odkaz.

 

Pojďme se k řece modlitA pokud máte ještě hlubší zájem o křesťanský křest, doporučujeme knihu Pojďme se k řece modlit. Můžete vyzvednout bezplatnou kopii této knihy od nás v křesťanském centru, anebo objednat si kopii zdarma od vydavatele EEM.

 

*****

Srdečně Vás zveme na seminář „Křest jako Boží objetí a závazek k životu“.

dav

Kdy: pondělí, 8. 10., 19:00 hod.

Kde: Křesťanské centrum Ratolest, místnost 1

Řečník: Roman Halamiček, kazatel, Bratislava

Křest není pouhý iniciační rituál do církve ale ponoření do živého vztahu s Ježíšem Kristem. Co to vlastně znamená? Přijďte se naučit víc o křesťanském křtu a pobavit o tomto zajímavém tématu s hostujícím řečníkem Romanem Halamičkem a jeho manželkou Johankou.

Mám zájem!

Klikněte sem, abyste nám poslali mail o tom, že chcete přijít. Zajistíme Vám místo!

Vstup je zdarma.

Roman je z Bratislavy, Johanka z Albuquerque (USA). Poznali se na internetové seznamce. Vzali se v roce 2016 v USA a od té doby už druhý rok žijí v Bratislavě. Roman pracuje jako kazatel a mentor. Vystudoval nejprve kazatelskou školu Sunset International Bible Institute v Texasu (2007), později také úspěšně ukončil magisterské studium evangelické teologie na Komenského univerzitě v Bratislavě (2017).

Johanka je fyzioterapeutka. Po příchodu na Slovensko Johanka absolvovala 10-měsíční intenzivní kurz slovenštiny.

Oba mají rádi přírodu a poznávání nových kultur. Johanka žila rok v Uzbekistánu, Roman cestoval a učil na konferencích v Evropě i USA. Nejpopulárnější byl jeho seminář: „Lásku jen tak nevygooglíš“.

Dnes spolu s Romanem jako dobrovolníci pomáhají zahraničním studentům zlepšit si slovenštinu a zapadnout do slovenské komunity. Také se zajímají o vše, co souvisí se zlepšováním komunikace, mezilidských vztahů, duševního zdraví a spirituality. Mají rádi umění, literaturu a dobrou kávu.

Napsat komentář...

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s